Naše společnost provádí i různé typy sanačních prací. Zabýváme se sanací vlhkého zdiva, sanací omítek a sanací balkónů a lodžií. Při sanaci balkónů a lodžií doporučujeme provést posouzení technických a statických poruch. Je také nutné mít zpracovaný technologický plán postupu sanace s jednotlivými kroky.
 

Sanace a hydroizolace

Provádíme veškeré hydroizolační práce na rodinných i bytových domech. Spodní sokly se povrchově upravují odolnými stěrkami a odvětrávají, vše dle přání zákazníka. Díky chytré hydroizolaci a dobře provedené sanaci se efektně zbavíte vlhkosti ve sklepech a v domácnostech.

sanaceizolace-strechyu18_foto_big19_foto_big

 

Hydroizolační práce

Hydroizolační práce se provádí v postupných krocích - výkop až po základy domu, očištění obnaženého zdiva, nátěr asfaltovou emulzí, natavení lepenky, montáž nopové folie, montáž drenážních trubek do štěrkového lože (vrstva cca 30 cm) s napojením do kanalizace, montáž geotextilie, zpětný zásyp zeminou se zhutněním, montáž ukončovacích lišt k nopové folii, montáž okapového chodníku do štěrkového lože, konečná úprava terénu.

 

Fotografie z realizací

426_foto_big 689_foto_big 430_foto_big 414_foto_big

 

Chci více informací

Chystáte se provést sanační a hydroizolační práce? Nebo Vás zajímá více informací a cenová kalkulace? Napište nám!