Zateplení je jednorázová investice do budoucnosti. Díky zateplení můžete ušetřit až 40 % nákladů na vytápění za rok, což může pro panelové domy znamenat až statisícové úspory. Dalšími výhodami jsou snížení hluku a tepelných ztrát, prodloužení životnosti topné soustavy a v neposlední řadě nový a moderní vzhled budovy. Kromě klasických způsobů zateplení polystyrenem a minerální vatou, se v poslední době věnujeme zejména revoluční technice New-Therm®.

 

Zateplení rodinných domů v Ostravě

Máte rodinný dům bez zateplení? Ročně přicházíte o několik desítek tisíc korun úplně zbytečně. Jednorázová investice s krátkou dobou návratnosti se Vám vyplatí. Zateplujeme všechny typy rodinných domů, bytových jednotek i celých komplexů. A to nejen v Ostravě, ale po celé České republice.

 

Zateplení systémem New-Therm®

Představujeme Vám revoluční novinku v zateplení - New-Therm® System od švýcarské firmy KabeFarben. Jedná se o vnější kontaktní tepelně izolační systém na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek.

New-Therm® nabízí tenčí izolaci při vyšší účinnosti a odolnosti. Je to dáno strukturou materiálu a novou technologií výroby.

Odborná příručka
New-Therm® prospekt
Odborná příručka
Omítkoviny Novalith, Armasil
Odborná příručka
Technický list New-Therm®
Odborná příručka
Technický list TPD, PUR

Výhody izolačního systému New-Therm®

  Při srovnání s běžnými izolačními systémy nabízí výborné tepelně izolační vlastnosti. V porovnání tloušťky izolančních systémů s polystyrénem o 50% a v porovnání s minerální vatou o 60%. Součinitel tepelné vodivosti je λ=0,021.
   
  Systém New-Therm® díky použité technologii dokáže propouštět vodní páru. Tím zajišťuje dýchání zatepleného objektu. Difuze systému je μ≤20.
   
  V konstrukci zateplené tímto systémem nedochází ke kondenzaci vodních par (zkondenzovaná a vypařená vlhkost dle ČSN-EN-ISO-13788).
   
  Polyuretanové systémové desky nepřijímají vodu. Aby byla zajištěna prodyšnost celého systému, lepící a stěrkový tmel byl speciálně upraven na bázi polyuretanu.
   
  U systému New-Therm® je potvrzena vyšší odolnost vůči mechanickému poškození.
   
  Polyuretanový systém New-Therm® je samozhášivý.
   
  Díky menší tloušťce izolantu nedochází k zásadní změně vzhledu budovy.
   
  Polyuretanové desky nevylučují škodliviny, jsou zdravotně nezávadné, a dají se použít v prostorech, kde se pracuje s potravinami (desky nenapadá plíseň a trvale dokáže odolávat hnilobě).
   
  Díky struktuře termoizolačních desek systém odolává hlodavcům a ptákům.
   
  NOVALITH a ARMASIL - to jsou systémové omítky pro povrchovou úpravu a také jsou nedílnou součástí celého systému New-Therm®. Systém je díky tomu vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a prodyšnosti.

 

Skladba systému

skladba_systemuhmozdina-600x340newthermtmel-600x340pur-desky-600x340

 

Vyřídíme dotace Zelená úsporám na zateplení

Díky dotacím z programu Zelená úsporám je délka návratnosti investice podstatně kratší. Napište nám a zeptejte se na konkrétní případ řešení dotací.

 

Naše poslední zateplené fasády

9_foto_big12_foto_big48_foto_big60_foto_big63_foto_big896_foto_big1028_foto_big

 

Chci více informací

Na kolik vyjde takové zateplení? Takové a více otázek rádi zodpovíme, napište nám.